recenze

 

Zde můžete zanechat svůj názor na akademii Hockey Way. Chceme být nejlepší a pro nás je důležité znát, kde se můžeme zlepšit! Všechny recenze na webu jsou moderovány, aby se zabránilo spamu a konverzaci na rozptýlené témata.

Přidat recenzi
Přidat recenzi


Trénink je vždy kvalitně připravený. Přístup trenérů k dětem je profesionální a na vysoké odborné úrovni. Oceňuji rozmanitost a kreativitu cvičení, s důrazem na precizní provedení. Na HokeyWay, se mi nejvíce libí, že dostávám informace o skutečné výkonnosti mého dítěte a nejsou mi slibovány nereálné možnosti a zajištěné posty v sestavě jen abych dále utrácel peníze.

Přečíst více >>


Pod vedením trenérů HockeyWay jsme poznali co je hrát hokej opravdu na úrovni. Tréninky, kde se opravdu věnuje dětem čas na sto procent. Při tréninku se trenéři zaměřují na zdokonalování techniky bruslení a disciplínu na ledě. Nejde jen o dril, ale i lidský přístup k dětem. V žádném případě nechybí zasloužená pochvala a motivace. Zaznamenali jsme obrovský posun, v bruslení a radost z každého sebemenšího úspěchu.

Přečíst více >>


HockeyWay doporučujeme všem, kteří mají malé hokejisty. Náš syn absolvoval dva týdenní kempy a několik jednodenních kempů HockeyWay. Našeho syna tréninky baví a těší se na ně, protože sám vidí, jak se zlepšuje a to je hlavně díky disciplíně, která panuje na tréninku a díky profesionálnímu přístupu trenérů. Jedná se o komplexní tréninky, včetně suché přípravy a závěrečného strečinku. HockeyWay můžeme jen doporučit!!

Přečíst více >>


Campy Hockey Way můžu jen doporučit. Líbí se mi přístup trenérů, kteří vyžadují kázeň na ledě i mimo něj, ale zároveň dokáží trpělivě pracovat na zlepšování dětí. Mám ve skupině dvě děti a obě se za dobu, po kterou se zúčastňují tréninků HockeyWay ohromně zlepšili. Opravdu mohu jen doporučit.

Přečíst více >>


Vidím jak probíhají tréninky, s jakou chuti a zápalem se dětem věnují trenéři... Hokej se neustále vyvíjí, a jde do předu. Zde je vidět právě práce trenérů, s jakou koncepci učí mladé, začínající hokejisty. Výsledky jsou vidět na ledě: při zápasech a na turnajích nejen v České republice, ale i v zahraniči kam děti mohli vycestovat. Přeji trenérům HockeyWay CZ hodně štěstí v jejich další práci!

Přečíst více >>


Výhody hokeje

Komunikace a přátelství s ostatními hrači s podobnými zájmy
Posílení zdraví a vnitřních sil těla
Formování disciplíny a síly charakteru
Transformace zbytečné energie na užitečnou práci na sobě
Trénink podle metodiky, která vychovala šampiony
Zlepšení úrovně hry prostřednictvím postavení správné techniky
ZKUŠEBNÍ TRÉNINK
Přihlásit se na trénink